O nás
Kto sme

Akcia "Na skúšky do troch mesiacov"
Cena kurzu 760€ (aj na splátky)
Začíname 1. júla 2024 o 15:00Ďalší kurz začína o

Prečo si urobiť "vodičák" u nás?

Autoškola PEČER bola založená v roku 1997 a odvtedy pôsobí na trhu slovenských autoškôl. Začínali sme so skupinou B na motorové vozidla do 3 500 kg a postupne sme pridali ďalšiu skupinu BE na prípojné vozidlo za motorové vozidlo. Na základe požiadaviek našich klientov pridali sme aj skupinu A2 - motocykel do 35 kW a skupinu A, motocykel s výkonom viac ako 35 kW.

Dnešná doba je rýchla, cestná premávka prehustená množstvom nielen motorizovaných, ale aj nemotorizovaných účastníkov a preto je prioritou našej autoškoly vychovávať slušných a ohľaduplných nových vodičov. Naším cieľom je preto prijať do kurzu len limitovaný počet uchádzačov o vodičské oprávnenie, ktorým sa vieme naplno a individuálne venovať. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou.

Kurz na skupinu B otvárame už aj pre 16-ročných žiadateľov a po dovŕšení 17. narodenín môže úchádzač o vodičské oprávnenie absolvovať svoju prvú životnú skúšku ešte pred skúškou dospelosti, maturitou.

Nájdete nás v Košiciach v Strednej priemyselnej škole strojníckej na Komenského ulici pri námestí Medzinárodného Maratónu Mieru hneď vedľa múzea Košického pokladu. Keďže neďaleko školy je tzv. dopravný uzol, nie je problém sa k nám dostať z ktoréhokoľvek miesta v Košiciach, ako aj z vlakovej alebo autobusovej stanice, prípadne aj pešo. Tešíme sa na vás.